Black Friday: Големи попусти цел викенд на Fashion Group

Долго очекуваниот Black Friday стартува денеска се до недела на Fashion Group. Купувајте ја он-лајн целата колекција есен/зима ‘19 на попуст кој се пресметува во кошничката. На еден производ добивате -20% но доколку купите два или повеќе производи добивате -30%.

Не ги чекајте долгите редици во продавница туку симнете ја апликацијата на Fashion Group на вашиот мобилен уред за Android или Iphone, па потоа слободно купувајте без ограничено време цел викенд.

Дел од Fashion Group се светските брендови Mango, Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Parfois, Premiata, Replay, Springfield, Steve Madden, Super Dry, Timberland, UGG, Women’s Secret, Cesare Paciotti.