Бруталната старлета од најдобрите агли: Ја прослави „домашното видео“ со фудбалерот, сега повторно го „запали“ Интернетот (ФОТО)

Аманда Тривизас повторно ги полуде своите следбеници со фотографии во бикини.

Старлетата Аманда Тривизас се најде на насловните страници на сите медиуми во светот благодарение на „случајната“ интимна објава со мексиканскиот фудбалер Џонатан дон Сантос и после тоа стана многу популарна на Инстаграм, каде редовно ги почестува своите следбеници со разголени фотографии.

View this post on Instagram

A post shared by AMANDA TRIVIZAS (@amandatrivizas)

Згодната бринета обожава да се фотографира во различни пози, но и во парчиња долна облека и бикини, а сега со своите нови фотографии предизвика бурни реакции на социјалните мрежи.

Аманда облече костим за капење со леопард дезени позираше на троседот, додека придружниците се испотија гледајќи ја.


Прво седна, па ја фотографираше својата фигура, а потоа се сврте со грб кон камерата и го покажа задникот во танга.

View this post on Instagram

A post shared by AMANDA TRIVIZAS (@amandatrivizas)


Фото: Инстаграм