Девојката на Роналдо го одзема здивот и додека собира алишта

Сексипилната шпанска ги израдува скоро 18 милиони следбеници на Инстаграм, покажувајќи гол задник на терасата од домот во Португалија

Следбениците на Георгина Родригез на Инстаграм, со бројка од 17,9 милиони, редовно уживаат во фотографии кои имг ги сервирадевојката на Кристијано Роналдо. Додека вежба, ужива во сонцето, позира за моден едиторијал ...

Сексипилната манекенка особено ги воодушеви обожавателите, ма ги воодушевени и зашемети, со сцена од терасата на домот на славниот фудбалер во Мадеира. Во пресрет на напуштањето на домашната изолација и враќањето во Италија, каде Јувентус ја чека својата најголема ѕвезда, Георгина собираше алишта.