Ева Лонгорија ја запали Марбела: Ѕвездата на „Очајни домаќинки“ ја покажа својата фигура во црно бикини

Таа позираше во црни бикини со прекрстени прерамки, а покрај тоа што е во петтата деценија, изгледа одлично

Ева Лонгорија (48) оваа недела замина на одмор во Марбела, Шпанија.

Ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ беше фатена како се релаксира на плажа со семејството, а нејзиното појавување во бикини го привлече вниманието на многумина околу неа.

Таа позираше во црни бикини со прекрстени прерамки и покрај тоа што е во петтата деценија, изгледа одлично.

View this post on Instagram

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)Ева си играше со својот петгодишен син Сантијаго во песокот, а времето со него беше многу забавно.

View this post on Instagram

A post shared by Quién (@quiencom)Погледнете како изгледа Ева во галеријата.