Fashion Group започна со Black Week сите парчиња он-лајн на -20%

Време е за големата Black Week шопинг манија. Од денеска, 26-ти па се до 28-ми ноември имате можност да бидете дел од Black Week на Fashion Grоup. Тоа може да го сторите само доколку купувате он-лјан и со тоа на сите брендови добивате - 20 проценти попуст.

Искористете ја можноста, само во неколку чекори, прво симнете ја апликацијата на Fashion Group на вашиот мобилен уред за Android или Iphone, па потоа слободно купувајте 24/7.

За потсетување дека дел од Fashion Group се светските брендови Mango, Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Parfois, Premiata, Replay, Springfield, Steve Madden, Super Dry, Timberland, UGG, Women’s Secret, Cesare Paciotti.