Гаќите не издржаа: Облините на Роуз ги искинаа бикините, ама и социјалните мрежи-фотките ги гледаат милиони!

Британската секс-бомба Деми Роуз, стана позната кога го заведе поранешното момче на Кајли Џенер, раперот Тигу. По објавата на папараците и медиумите кои пишуваат за „убавицата која ја замени реалити ѕвездата“, нејзината популарност преку ноќ порасна.

Деми сега ужива на егзотични дестинации и луксуз благодарение на секси објавите на Инстаграм.На секоја од нив во преден план се нејзините огромни природни гради, а понекогаш и задникот.Како сега...

„Ружа“ објави слики под тушот на отворено, на кои јасно се гледа дека не го носи горниот дел, но и дека долниот дел, „под притисок“ попуштил...
Погледнете:

View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)


Фото: Инстаграм