Георгина порача полу- гола: Да се сакате себе си е почеток на вечна љубовна приказна

За нецел ден, собра скоро 3 милони лајкови од објавата. Имено, свршеницата на фудбалерот Кристијано Роналдо се соблече во проѕирно боди пред новогодишната елка и го запали Инстаграм. Тоа често се случува кога ќе објави фотографија, па во моментов е попопуларна од Роналдо, кој на оваа социлална мрежа има најмногу следачи во светот. 

Герогина под фотката напиша:

 Да се сакате себе си е почеток на вечна љубовна приказна