Ги покажа бујните атрибути: Пејачката Полина Тасева се соблече по костим за капење (ФОТО)

Познатата млада пејачка, Полина Тасева е згодна девојка која мами воздишки каде и да се појави

Така деновиве е на одмор во Грција од каде сподели фотографија во костим за капење кој ги истакна нејзините бујни атрибути.

Полина изгледа навистина неверојатно добро.