Нема да ви се верува која убавица ја напушти Игор Којиќ поради Северина: Ѝ го скрши срцето, а не е единствениот кој го стори тоа (ФОТО)

Да, готово е, Северина и Игор се разведоа, но дали знаете со која убавица Игор Којиќ беше во тајна романса и ја остави поради Северина?!

Поранешната девојка на Игор Којиќ беше скршена кога фудбалскиот менаџер ја остави поради Северина. Иако тогаш приказната за пропаѓањето на оваа љубов ги исполнуваше страниците во весниците, денес малкумина се сеќаваат дека Игор имал тајна романса со оваа позната актерка.

Од ден на ден, се повеќе се чинеше како Севе и Игор да одлучија да продолжат понатаму и да започнат некои нови поглавја на свој начин, и тие паметно решија да молчат за тоа. Кога Северина ги спакува куферите пред повеќе од една година и ја напушти семејната вила на Којиќ на Бежанијска Коса, Игор останал скршен. Сепак, се чини дека судбината во тој момент тропна на вратата на Игор Којиќ со цел да ги расчисти нерасчистените сметки од минатото.

Имено, поранешната девојка на Игор Којиќ остана со скршено срце, кога тој реши да ја напушти поради Северина. Иако малкумина ја паметат тајната врска, која траеше со месеци, актерката Катарина Радивојевиќ беше напуштена поради Севе.

Актерката ѝ е добро позната на јавноста по улогата на Зоне во „Зоне Замфирова“.

Инаку, Катарина нема среќа со хрватските убавици, затоа што Видоје Ристовиќ ја остави  поради водителката Николина Пишек.

Во секој случај, Игор Којиќ стави крај на својата љубов кон Катарина, за да ужива во среќата со Севе. Сепак, се чини дека неговата непречена среќа траеше кратко, а темни облаци надојдоа над големата љубовна приказна.

извор:stil.kurir.rs

Некои украдени работи за мене имаат сентиментална вредност: Северина се огласи по кражбата на станот