HELLO SUMMER ПОЧЕТОК НА СЕЗОНСКИ ПОПУСТ ВО FASHION GROUP

Летото, сезона совршена за одлични модни комбинации, го пречекуваме со почеток на сезонските намалувања во продавниците на Fashion Group. Колекцијата пролет/лето 2020 е намалена до 50% во Mango, Springfield, Bitsiani, Timberland, Fashion&Friends, Guess, Superdry, Levi’s и Replay.

Попустот важи и на www.fashiongroup.com.mk.