Исончаниот задник во преден план: Анастасија Ражнатовиќ го „запали“ Мексико (ФОТО)

Атрактивната ќерка на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија со другарките отпатува на егзотична дестинација од каде споделува фотки од своите авантури и ги известува следбениците за тоа како го поминува своето време.

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ моментално е во Мексико, каде ужива на одмор со своите пријатели. Со секојдневни објави таа покажува во каков рај се наоѓа, а сега воодушеви со својата волшебна фигура во костим за капење.

Анастасија веќе се исончала, а во минијатурно зелено бикини ги истакна своите облини, поради што постојано добиваше комплименти.

View this post on Instagram

A post shared by  A N A S T A S I J A  (@raznatovicanastasija)


Таа позираше потпрена на дрво додека седеше во песок во неколку различни пози. „Божица“, „Не си реален“, „Згодна“ ... се само некои од коментарите под нејзиниот пост.


Фото: Инстаграм/anastasijaraznatovic