Јована Јеремиќ едвај ја сокри интимата:Подобро ќе беше ГОЛА да дојдеше на плажа! (ФОТО)

Машката популација на реанимација...

Водителката Јована Јеремиќ ја скокотка фантазијата на спротивниот пол, а нејзината фотосесија во костим за капење натера еден корисник на Инстаграм да ѝ напише песна.

Јована пред неколку дена настапи во кафеана на брегот на Црна Гора. Многу се зборуваше за нејзините вокални способности, но и за нејзиниот аутфит кој беше крајно провокативен.

Колку прашина предизвика капењето на Јована покажува и фактот што нејзините обожаватели напишаа дури и песна во која алудираа на хаосот што таа го направи.

portali vrište,

prešla igricu,

granice briše.

Ženo kraljice,

šta uradi naciji,

muška populacija,

na reanimaciji..."


Споменатата песна Јована веднаш ја сподели преку Инстаграм, а непознатиот автор на крајот додаде „продолжува“, па нема сомнеж дека наскоро ќе имаме можност да го прочитаме и вториот дел.

Извор: www.espreso.co.rs