КРАЛОТ НА ОРГИИИТЕ ГИ ОТКРИВА НАЈВАЛКАНИТЕ ТАЈНИ на неговата палата на блуд и неморал: Има строги правила за ДЕВОЈКИТЕ КОИ САКААТ ДА СЕ БИДАТ ВО неговиот круг - и ОВА е најважното

Кога ќе помислите на маж кој живее во луксузна палата со еден куп убави жени, Хју Хефнер е веројатно првото нешто што ви паѓа на ум. Но, се чини дека покојниот бизнисмен има достоен наследник во Траверс Бејнон (51), попознат како Кендимен. Овој стафлија, впечатлив 51-годишен маж живее на имотот Candy Shop со сопругата Теиша, како и со неколку други жешки девојки и жени.

View this post on Instagram

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial)


Кендимен инсистира сите да се сложуваат многу добро меѓу себе и посочува дека сите спијат заедно во еден огромен кревет и заедно ручаат еднаш неделно, а мобилните телефони се забранети на тој „семеен“ оброк.

Траверс истакнува дека има строги правила кога пречекува нови девојки во неговата околина, за да се погрижи сè да работи без проблеми во неговата палата со 15 спални соби и дека односите ќе останат хармонични.


За време на викендите можете да го најдете во толпа жени, но навечер секогаш е во неговата спална соба, која изгледа исто како ноќен клуб. „Имавме забава во вилата, а потоа се преселивме во спалната соба, во која има танц бар, огледала на таванот, апарати за чад и светла, LED диоди и слично. Мојата сопруга Теиша се сеќава на моментот кога атмосферата стана секси и кога На мене скокнаа 10 или 12 девојки.Таа рече дека не ме видела под таа толпа жени,  дека жив ме јадат. И навистина се видов во огледалото на таванот и си реков „Добро, сега можам да умрам, Ако ми истече времето на земјата, ќе умрам задоволен". И тоа се случи уште неколку пати после тоа, па затоа сум среќен. Многу пати го чекав крајот и белата светлина, но сè уште не е време “, изјави тој во една прилика за „Ladbible“.

Кендимен тврди дека ваквиот живот со многу жени мора да има низа правила и дека благодарение на неговото искуство во деловниот свет може да ги „менаџира“ и да ужива во полигамијата.


„Ако сте една од девојките, вие сте дел од семејството. Имаме задолжителна семејна вечера во недела навечер, седиме сите заедно, пополнуваме две големи маси, а јас ги земам телефоните на сите и ги оставам во друга соба. Сите седиме таму - малите деца, поголемите деца, девојчињата, мојата сопруга. Тие се принудени да зборуваат за спомените и тоа е посебна ноќ за сите. Откако ќе завршиме со јадењето, одиме во кино што го имам во вилата и ние Сите заедно гледаат филм. Секако, се расправаат, но најчесто се согласуваат и уживаат во едно со друго друштво. Мислам дека е голем плус за девојките да имаат момче како мене и да живеат со своите најдобри пријатели“, вели Бејнон.


За да ја минимизира можноста за расправии, Кендимен организирал сите да ја делат истата спална соба, која била опремена со три огромни двокреветни кревети. „Имам друга спална соба само за себе, па ако некогаш имам премногу друштво, бегам таму“, додава тој.

View this post on Instagram

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial)


Овој Австралиец истакнува дека е многу строг во изборот на девојки и дека не прави исклучоци. „Можев постојано да имам 10 или 20 девојки овде, ако немав толку строги правила. Сепак, тие се неопходни за да функционира се на долг рок. Имаше девојки кои доаѓаа од Америка или Европа и останаа само за еден час - ставот не им беше правилен, па мораа да си заминат. Имаше девојки кои беа груби, или сакаа повеќе од мене, или направија погрешна работа. Секогаш ми се јасни правилата. Мојата сопруга е мојата сопруга. А наградите ги има само ако ја направите вистинската работа“, објаснува овој богаташ.

И како неговата сопруга се вклопува во сето ова? Тој ја запознал Теиша кога имала 18 години додека работела како водителка на една од неговите забави.

View this post on Instagram

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial)


„Таа сака девојки и тоа и помага. За неа е забавно и можам да бидам прилично креативен во кревет, па мислам дека тоа и помага. Мислам дека на крајот од денот, таа дефинитивно е мојата сопруга и не е само уште една убава девојка. Сите спиеме во ист кревет и сите сме заедно сексуално. Сите сме заедно, тоа е начин да се држи се под контрола“, вели Траверс.


Кендимен објасни кои се неговите критериуми при изборот на нови девојки - не му е грижа од каде се, туку инсистира дека не користат фотошоп или филтри.


„Многу сум пребирлив, имавме девојки од Перу, Колумбија, Венецуела, Турција, Европа, Велика Британија. Тие треба да се пријават, да напишат зошто би биле соодветни, а потоа ќе го проценам нивниот изглед. Имаме видео повик за да можеме да се увериме како навистина изгледаат затоа што има многу апликации што прават девојките да изгледаат многу поинаку од нив. Ќе одам каде било во светот или ќе им испратам гарантно писмо за Австралија или каде и да сум моментално стациониран и потоа поминуваме низ процесот, односно пробен период“, заклучи тој.