Лазар (72) и Аница (32) се соблекоа и се фрлија во акција: Жешки сцени од двојката на Малдиви

Лазар Ристовски и Аница Лазиќ заедно отпатуваа на Малдиви

Актерот Лазар Ристовски деновиве ужива во егзотично патување со неговата 39 години помлада девојка Аница Лазиќ.

Лазар Ристовски и Аница Лазиќ заедно отпатуваа на Малдивите, а актерката сподели заедничка фотографија на својот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

A post shared by Anica Lazic (@anicalazicofficial)


Имено, на сликата тие двајца заедно излегуваат од водата во костими за капење и се држат за рака.

- Кога тој води, не прашувам каде - напиша Аница во описот на сликата.

View this post on Instagram

A post shared by Anica Lazic (@anicalazicofficial)


Да потсетиме, Аница Лазиќ неодамна откри дали како мала фантазирала за својата свадба.

- Не сонував многу да се омажам кога бев девојче, ниту денес ми е многу важно. Повеќе го гледам како форма, а поважна ми е суштината. Ние жените сакаме да носиме венчаници. Не патам за да се омажам, поважно ми е да ја живеам суштината на љубовта, а тоа веќе го имам, фала му на Бога – рече таа.

Извор: еспресо.рс