Лила во бојата на сонцето: Во жолт костим за капење ги „полуде“ мажите

Лила Филиповска ужива во Турција

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска објави серија фотографии во костим за капење на Инстаграм и го покажа своето совршено тело. Со овие фотографии Лила ги „полуде“ мажите.

„Ти си моето сонце, моето единствено сонце (You are my Sunshine my only Sunshine)“, напиша водителката во описот на фотографиите.

Инаку, на Филиповска во Бодрум друштво и прави нејзинот добар пријател Спасе Јовановски.


Фото: Инстаграм/Лила Филиповска