Листата на нејзините момци ќе ве фрапира: Жешката црнка не жали, во кревет однесе дури и жена

Еден профил на Инстаграм потсети на сите мажи со кои била поврзана Анита

Анита Станојловиќ и Анѓело Ранковиќ влегоа во брутален конфликт со Иван Маринковиќ и неговата сопруга Јелена во денешната емисија „Прашања на гледачите“.

Анита и Иван упатија жестоки обвинувања еден кон друг.

За време на расправијата Анита ја обвини Ивана дека се грижи за нејзините две деца, а тој против неа го искористи бројот на партнери со кои беше во претходната сезона.

- Па и ти се е*еше со четворица во претходната сезона, па сѐ што зборуваш паѓа во вода, јас немам проблем со никого. Зола те искористи за да ја направи Миљана љубоморна, па тоа ми е суштината. И сефа се правиш морална пред другите учесници – возврати Маринковиќ.

View this post on Instagram

A post shared by Anita.Stanojlovic (@anita_stanojlovic_official)


Таа потоа се оправда дека тоа не е вистина и дека се обидуваат да ѝ дофрлат некои работи кои не се вистинити, но на социјалните мрежи многу брзо се појави објава која покажува дека вистината е уште полоша од она што го кажала Јелена.

Имено, еден профил на Инстаграм потсети на сите мажи со кои се поврзуваше Анита, а има имиња кои јавноста ги заборави.

Секако, покрај Јована Томиќ Матора, со која беше во брак, тука се и Лазар Чолиќ Зола, кој беше во врска со неа, но и Марко Марковиќ кој не сакаше да ја признае како девојка и Билал Брајловиќ, со кој се бакна неколку пати, но и Марко Стефановиќ, кој ја прекина комуникацијата со Анита штом почна да флертува со Сања Грујиќ.


Извор: espreso.rs