Марија оди на прво Европско првенство во се*с: „Се надевам дека ќе се докажам и остварам добар пласман“

Таа ги објасни сите детали.

Европското првенство во секс за прв пат ќе се одржи во Шведска на 8 јуни, а тука ќе учествува хрватската порно актерка Марија Задравец, позната и како Слатка Мери.

„Сексот како спортска дисциплина е нешто многу предизвикувачки за мене. Многу сум среќна што ќе учествувам на тој натпревар и ќе ја претставувам мојата земја. Се надевам дека ќе се докажам и ќе постигнам добар пласман“, изјавила Марија.

Натпреварот ќе трае два месеци, ќе има по десет мажи и жени и ќе трае 45 минути дневно, а гледачите кои се заинтересирани да го следат овој натпревар ќе можат да го следат во живо дваесет и четири часа. Категориите во кои ќе се натпреваруваат учесниците се заведување, масажа, масажа во ерогена зона, предигра, орален секс, пенетрација, издржливост, изглед, позирање, креативност, изјавила Марија која истакнала дека е единствената професионална порно актерка во својата земја, а жените во Хрватска не ја избираат таа работа поради проценките на околината, вели таа, пренесува 24 сата.хр.


Марија Задравец потекнува од Меѓумурје, а моментално е единствената жена од Хрватска која успешно снима филмови за возрасни и веќе има голем број фанови.

Таа даде интервју за еМеѓумирје каде се опиша себеси како забавна и сосема нормална личност, иако за неа важат предрасуди.

Таа преку фотографијата влезе во светот на филмовите за возрасни бидејќи сакаше да создаде приватна колекција која почна да ја споделува на мрежите, а потоа отворила OnlyFans.


Задравец истакнала дека е задоволна од својата работа во светот на порнографијата.

„Всушност, се најдов во порнографија и сфатив дека тоа е нешто што сакам да го работам, што навистина ме исполнува, што е убаво за мене, бидејќи едноставно мора да ја сакаш работата што ја работиш. Навистина уживам во мојата работа. Откако влегов во порно индустријата, не се каам за ништо, бидејќи од самиот почеток бев свесна дека луѓето ќе реагираат на различни начини. Не се замарам со тоа што луѓето секогаш ми кажуваат како треба да ги правам работите во мојот живот. Едноставно е, понекогаш не вреди ни да слушам туѓо мислење кое нема да ме доведе до ништо“, изјавила Марија.


Марија открива и што бара од мажот во приватниот живот: „Во приватниот живот ми е многу важно мажот да биде личност на која можам да и верувам, да е искрен и да знае да ми ја пружи љубовта “.

Нејзината фантазија е да снима филм во центарот на Чаковец со познат политичар, пренесува Еспресо.


Foto: Instagram/marija.zadravec.21