Нoвата водителка на „Задруга“ е бомба: Откри што поправила на себе, а вака изгледала пред естетската операција!

Убавата Ана Радуловиќ се приклучува на водечкиот тим на „Задруга“ од новата сезона!

Од новата сезона на „Задруга“, која ќе се разликува од сите претходни и со тоа го носи специфичното име „Елита“, на добро познатиот водечки тим се придружува и убавата Ана Радуловиќ.

View this post on Instagram

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)


Ана е во брак со пејачот Мирчет Радуловиќ, со кој има син, а веќе водела неколку емисии на телевизија. Повеќе од пет години Ана Радуловиќ ѝ е позната на јавноста, но сега е мета на разни коментари и осуди поради естетски зафати. Таа откри што си направила себеси.

View this post on Instagram

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)„Не знам што им е на луѓето, сега ќе им кажам на сите, ова се мои јаболчници, веѓи, брада, очи, ги правев само градите и усните“, се насмеа Ана коментирајќи дека поддржува естетски корекции за некој да поработи на самодовербата, но дека не треба во ништо да се претерува.

View this post on Instagram

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

Корисниците на мрежата ја коментираа и фотографијата на Ана пред силиконите во градите - „Ана секогаш беше убава, сè правилно поправаше со мерка“, „Изгледа многу постаро на старите слики, како сега да се подмладила. “. беа само дел од коментарите.

Извор: mondo.rs