„Од мирна стана немирна“: Се соблече ќерката на Здравко Чолиќ

Поголемата ќерка на познатиот хитмејкер Здравко Чолиќ го „запали“ Инстаграм. Ги изненади следбениците со провокативни фотографии.Имено, таа позираше во костим за капење покрај морето, со облините во прв план. Уна покажа извајан задник, а коментарите под овие објави навалија.

„Леле мачка“, „Каква риба“, „Убава си“, се само дел од коментарите што може да се најдат на Инстаграм профилот на убавата ќерка на славниот пејач Чолиќ.

Уна наесен ќе полни 20 години.

Фото: Инстаграм/Уна Чолиќ