Огнено секси: Милица Тодоровиќ го „запали“ Инстаграм - еве зошто

„Гориш како вулкан“

Младата пејачка Милица Тодоровиќ откако се појави во јавноста ја освои публиката со својот глас и стас.

Пејачката ужива на одмор, а како поминува сподели со своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, Тодоровиќ објави фотографии од базенот на кои никој не може да остане имун.

Милица провокативно позираше во бикини, а во прв план беше нејзиниот совршено обликуван задник.

Пејачката доби многу комплименти и критики на сметка на нејзиниот изглед.

- Природа и општество - напиша Тодоровиќ во описот на фотографиите.

View this post on Instagram

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial)


„Леле, каква бомба си“, „Мицо, убиец“, „Совршен задник“, „Гориш како вулкан“, „Анатомија е ова“, „Природна и најдобра“, беа дел од коментарите од ентузијастички следбеници.

Меѓутоа, некои и замерија поради овие фотографии, бидејќи досега ја сметаа за поинаква.

„Не ти требаше ова“, „Зошто се сликаше вака?“, „Сега си како сите други“, „А ти се разликуваше од другите“, беа коментарите на разочараните обожаватели.


Фото: Инстаграм/Милица Тодоровиќ