Опасно секси: Северина во розев костим за капење ги „полуде“ мажите

Северина ужива на Малдивите

Пејачката објави серија фотографии во костим за капење на Инстаграм и го покажа своето совршено тело. Со овие фотографии Севе ги „полуде“ мажите.

„Парадајз“, напиша таа кратко во описот на фотографиите, а објавата што содржи четири слики за помалку од 24 часа им се допадна на повеќе од 40.000 луѓе.

Севе не откри кој и прави друштво на Малдивите, но може да се претпостави дека тоа не е Игор Којиќ, бидејќи тој постојано споделува фотки на Инстаграм од Србија.

View this post on Instagram

A post shared by Severina (@severina)Фото: Инстаграм/Северина