Погледнете го ова тело: Ирина Шајк ги шекна мажите- се слика гола

Таа е алфа и омега во модниот свет. Една од најубавите манекнки и жени воопшто. Ирина Шајк има тело кое восхитува секого, а кога веќе располага со таво нешто, тогаш гордо и го покажува. На најновите фотографии е скоро гола и изгледа заносно. Задникот во преден план, плажа, убавина. Само за неколку часа од обавувањето на фотограиите собра скоро милион лајкови.

Згодната манекенка неодамна беше фатена на романтичен одмор во Франција со славниот рапер Канје Вест


View this post on Instagram

A post shared by irinashayk (@irinashayk)View this post on Instagram

A post shared by irinashayk (@irinashayk)