Пожешко од ова не може: Теа Таировиќ се соблече во мини бикини, па покажа со што располага

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ летото го помина работејќи во Црна Гора, а сега замина на турнеја во Австралија, а слободното време го искористи за сончање и уживање на плажа.

Имено, Теа е многу активна на својот Инстаграм профил, а сега објави фотографија во костим за капење, која секако не остави никого рамнодушен.

View this post on Instagram

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)



Пејачката позираше во дводелно бикини, ги крена рацете, а во преден план беше нејзиниот тесен струк. Бујните гради за малку ќе испаднеа од минијатурниот костим за капење, а коментарите за нејзиниот изглед доаѓаа во низа.

View this post on Instagram

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)



„Преубавa“, „Какво тело имаш“, „Неверојатна жена“, „Пожешко од ова не може“, се само дел од коментарите под објавата.


Инаку, Теа Таировиќ е наречена „кралица на бакшишите“ поради добрата атмосфера која ја создава на забавите, па неодамна за само две песни заработи 2.000 евра.


ФОТО: Инстаграм