Салма Хајек со гради од милиони долари: Фантазија од женска раскош

Таа е како виното!!! Толку згодна што не се симна со години од листата на најубави жени во светот. Актерката Салма Хајек и кога ја ситни шеесетката изгледа бомбастично. 

Тоа го потврди и со една од последните фотки на Инстаграм на која се гледаат бујните гради и змиското тело.

„Последните денови од 2020 година. Никогаш не сум била повеќе благодарна што сум здрава и во контакт со природата“, напиша Хајек.

View this post on Instagram

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)