Само 5 сантиметри ѝ се доволни: Јелена Карлеуша сака такви

Нема ден, а да не осамне на сите портали и телевизии. Секогаш има „материјал“ за озборување и секогаш провоцира, ама таа сето тоа знае како да ни го „сервира“.

Јелена Карлеуша е жена која се покажа дека нема срам кога се соблекува, а зошто би имала кога е убавица со раскошни облини и тело кое и мажи и жени го обожуваат.

Најчесто на Инстаграм се фотографира или постира видеа по костим за капење.

Во најновото видео, тој костим и не може да се нарече така затоа што и горниот и долниот дел имаат по пет сантиметри и ги прекриваат најинтините детали. Ама дивата има храброст да го облече ова.

Погледнете: 

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)