Се прослави како масер: Сега се ожени со 10 жени во ист ден, а мажите му порачуваат само едно (ВИДЕО)

Емануел Лустин на своите социјални мрежи објавува содржина од сензуални масажи, а сега изненади со необична објава која шокираше многумина!

Њујоршкиот инфлуенсер Емануел Лустин (28) наводно се оженил со 10 жени за време на церемонија на плажа, а видеото од настанот го погледнале повеќе од 600.000 луѓе на „TikTok“. 

„Денеска се оженив со десет жени“, напиша тој во видеото.

@misterlustin “We are the brides” , #emmanuellustin

Лустин тврди дека врската вклучува „повеќе јазици, повеќе карактери, повеќе убави луѓе, но едно нешто што им е заедничко е љубовта и позитивната енергија“.


Извор: beograd.in