СЕКСИ И БЕЗ СИЛИКОНИ! Познатата сестра на новопечената милјардерка се соблече и собра 9.000.000 лајкови! (ФОТО)

Таа покажа извајано тело

Една од сестрите на кланот Кардашијан-Џенер, Кендал, реши да ја запали фантазијата на мажите со нови фотографии.

И додека нејзините славни сестри Ким и Клои Кардашијан претрпеа бројни операции и зголемија некои од нивните облини до максимум, се чини дека Кендал не смени ништо на нејзиното тело.

Иако пишуваше дека има неколку процедури на лицето - дека ги „пумпа“ усните, инјектирала ботокс, Кендел остана верна на природниот изглед на градите, но и на задникот.

Манекенката, која брои милиони и на нејзината банкарска сметка и на Инстаграм, каде ја следат повеќе од 158 милиони обожаватели, се соблече во минијатурен костим за капење во боја на кожа и покажа природно, но навистина брутално секси тело.

Не, никому не му пречеше тоа што има мали гради, па собра нешто повеќе од 9.000.000 лајкови.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)Фото: Инстаграм/kendalljenner