„Скопје Сити Мол“ ги објави попустите и програмата за роденденот овој викенд

Вистинско шопинг лудило овој викенд ве очекува во Skopje City Mall.

Голема забава, награди и богата програма за 7ми-от роденден на Skopje City Mall.

Она што е сигурно е дека сите посетители ќе имаат возбудливо шопинг искуство од 4ти до 6ти октомври со големи попусти.

Забавата започнува во петок кога има соба за гости со Тино и Атанас од 13:30 до 18:30 часот со многу ВИП и градски фаци.

Прелистајте ја галеријата за да ги погледнете попустите и програмата за роденденот!