Снаата на Цеца се соблече во костим за капење: Секси како никогаш досега (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана изгледа прекрано, иако се породи пред само 4 месеци. На интернет се појавија фотографии од неа во зелен дводелен костим за капење, на кои  се гледа дека нема воопшто вишок килограми, а  линијата ја доведе до совршенство во рекордно време.

Рамниот стомак, совршената кожа и тен ги привлекоа сите погледи, а многумина му порачаа на Вељко дека е вистински среќник.

„Тело на божица“, „Боже, како изгледа оваа жена“, „Твојата убавина боли“, „Ти го топиш асфалтот“, се само дел од коментарите.

Во продолжение погледнете како изгледа Богдана, по две родени деца.

Фото:bogdanaraznatovic/instagram