Сораја во облека која е рачно плетена: Ма каква облека, градите излезени скоро целосно

Старлетата Сораја е позната на Балканот по провокативните фотки и нејзиниот бомбастичен изглед. И скоро на сите фотографии, градите се во преден план. 

На една таква носи ексклузивни рачно плетени комбинизон панталони од лускузниот бренд Jalize couture, но се‘ паѓа во вода кога незината појава засенува и панталони и се‘ останто.