Сосе цел фустан се фрли во базен: Вака Јелена Карлеуша го прослави својот роденден

Позната е по своите спектакуларни родендени, ама овој пат дивата Јелена Карлеуша се одлучи за интимна атмосфера со семјеството. Сепак, не помина ништо без добро познатите драми што ги применува. Посебно модни. 

За својот 43- ти роденден одбра бел костим за капење и драматична наметка- фустан со која се врли во базен. Сето тоа го документира со видео на својот Инстаграм профил