Ваква немирка никогаш не сте виделе: Теа Таировиќ во жежок танц со жена (ВИДЕО)

Таировиќ уште еднаш ја доведе атмосферата до лудило за време на нејзиниот настап

Пејачката Теа Таировиќ настапи во Бугарија, а на својата публика ѝ приреди вечер за паметење.

Имено, многумина се навикнати на жешкиот танц на познатата пејачка, а кога таа ќе ги прекрсти колковите со друга гола девојка, настанува целосен хаос.


Танчерката носеше само боди, кое во преден план го истакнуваше нејзиниот заден дел, а високите потпетици не ја спречија со својот танц да им го разнесе умот на многумина. Ниту Теа, која ѝ пријде и танцуваше со неа, не остана имуна на нејзините движења.

Додека се вртеа заедно, публиката беше во целосен хаос, а од сите страни се слушаа извици.

Извор: www.espreso.co.rs