Викторија го одби Роналдо, заведува познати спортисти: Инстаграм гори од нејзините фотографии (ВИДЕО)

Руската манекенка и инфлуенсерка Викторија Одинцова обожава да позира во предизвикувачки изданија, но и да заведува спортисти, вклучувајќи ги и најдобрите шампиони. 

По врската со двократниот светски шампион Фернандо Алонсо, пред четири години беше фотографирана со Луис Хамилтон во Монако.

Еве како изгледа: Извор: sportal.blic.rs