Вистинска бомба: Кајли Џенер во најминијатурно бикини досега

Бујни облини, секси заводлив поглед.... Милијадерката го запали Инстаграм.

Кајли Џенер секогаш знае како да го привлече вниманието на јавноста, а на нејзиниот изглед ретко кој маж не би „паднал“.

Овојпат ужива во својот базен во можеби најминијатурното бикини што го облекла досега.