Во секси црвено фустанче: Атрактивната Александра Накова прослави роденден

Атрактивната Александра Накова на својот Инстаграм профил сподели фотографии со кои се пофали дека го прославила својот роденден. 


Накова ужива во летниот период во родната Гевгелија и редовно ги почастува своите следбеници со секси фотографии:View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official)View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official)Фото: Инстаграм/Александра Накова