За момчето, или за сите? Кортни Кардашијан во топлес издание

Кортни Кардашијан, сестрата на најпознатата старлета во светот Ким Кардашијан, неодамна објави фотографија на Инстаграм на која таа позира топлес, за своето момче, музичарот Тревис Баркер.

Фотографијата е направена додека таа седи на подот во бањата, а Тревис стои зад неа. Кортни носи само наметка за да го покрие долниот дел од телото, а градите и се покриени со коса.

До фотката стои натпис: „10 дена карантин“,а истата собра над 3.000.000 лајкови.

View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)


Инаку, парот редовно објавува заеднички фотографии и не се срамат да и покажат на јавноста колку се заљубени.


Фото: Инстаграм/Кортни Кардашијан/EPA-EFE/NINA PROMMER