Ако едната е гола, другата е светица: Сораја во бомбастично издание, Карлеуша со силна порака

Или едната или другата се соблекува- скоро целосно. Ама кога едната го прави тоа, другата е светица. Српската старлета Сораја е позната по експлицитни фотографии, но исто колку и дивата Јелена Карлеуша. Само што овој пат старлетата се разголе, а дивата напиша силен коментар.

Па така, во најноите изданија на нејзините инстаграм појавувања, Сораја ќе ја видиме во деколте до папок, голи гради и раскош својствен за неа.

View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)


Карлеуша репи маклу да одмори од голотија  шокирачки моменти, па во еден нејзин пост кажа многу илни нешта за докторите и целата ситуација со коронаирусот.