Без паника: Џенифер Лопез и во новиот видео спот е гола

Се крена лавина од коментари за нејзините голи фотографии. Некои ја негираа, други ја обожаваа, а имаше и такви кои ѝ замерија дека не треба да покажува совршенство затоа што другите дами кои имаат 50 години можат да се исфрустрираат. Како и да е, музичката дива Џенифер Лопез позираше гола, изгледа фатално, а наместо специјални кадри, во новиот спот за песната „In the Morning“ ги искористи токму тие фотки.

Погледнете го видеото: