Добри кон вас, брутални кон прашината: G-force правосмукалки од Gorenje


G-force правосмукалките од Gorenje имаат врвни перформанси со исклучително висока моќ на вшмукување. Нивната висока ефикасност во чистењето и исклучително тивкото работење ви остава една грижа помалку и повеќе време за уживање.

G-force правосмукалките од Gorenje се совршено решение за секаков вид неред.Eргономски дизајниранитеg-force правосмукалки од Gorenje кои се лесни за ракување и транспорт, се достапни во повеќе модели.Имаат активни браници и гумени тркала, што ги прави попријатни за целиот мебел, така што можете да бидете сигурни дека само ќе собирате само прашина и нечистотија, а нема да ги оштетите чувствителните подови, мебелот или аглите на ѕидовите.И благодарение на иновативната XpandZone четка со ергономски дизајниран двоен канал за собирање прашина во Х-облик, можете да очекувате побрзо и поефективно собирање прашина од теписи, тврди површини и паркет, што го прави чистењето со правосмукалка поефикасно и без проблеми.


Моделот VC2321GPRRCY, исто така, доаѓа со ЛЕД-екран на допир со пет однапред дефинирани програми за да изберете совршена моќност на чистење за секој вид на површина. Бидете сигурни, сите простории и било кој тип на подови без разлика колку се нечисти или неуредни со леснотија ќе ги исчисти оваа високо ефикасна правосмукалка од Gorenje, опремена со технолошки напреден HighPerformance мотор кој може да се пофали со извонредна работна ефикасност. Оваа правосмукалка е исто така исклучително тешко да се забележи: бидејќи е супер-тивка, работи со минимална бучава, овозможувајќи ви да чистите доцна во денот или рано наутро без да ги вознемирувате сите други, па дури и да го претворите чистењето со правосмукалка во релаксирачка задача.


Можете да одберете дали g·force правосмукалката ќе ја собира прашината во вреќичка или во сад. Благодарение на ХЕПА филтрацијата, тие гарантираат супериорните резултати на вшмукување и чист воздух, што го цениме сите, а особено оние кои страдаат од алергии, имаат мали деца, животни и слично. Или секој кој сака брзо и паметно решение за чист и уреден дом.

G-force правосмукалките од Gorenje се достапни во продажните салони на Горење. Важно е да се потенцира дека со регистрација на веб страницата gorenje.com.mk на g-force правосмукалките купени до 15. ноември 2021 година, добивате 5-годишна целосна и бесплатна гаранција.

ПР објава