Двајца навивачи уапсени поради се*с на јавно место: Урнебесното ВИДЕО стана планетарен хит

Двајца навивачи на НФЛ тимот на Филаделфија Иглс беа уапсени поради секс на јавно место, а сето тоа се случи за време на натпреварот помеѓу нивниот тим и Каролина Пантерс.

Орлите славеа со 21:19, а полицајците на стадионот добија дојава за време на натпреварот дека непознат маж и девојка имаат секс во тоалетот.

По апсењето, полицијата соопшти дека нема докази дека имале секс, но очевидци тврделе дека имале секс.

Меѓутоа, навивачот на „Иглс“ е казнет без доказ бидејќи го прекршиле правилото според кое двајца од спротивниот пол не смеат да бидат заедно во кабината.Фото и Видео: Твитер