Џиновскиот пенис го лансира на врвот на порно индустријата! Неговите сантиметри ги плашат жените, но и мажите: 'Како ученик ми кажаа...'

Ирскиот поранешен водоинсталатер Енди Ли откри како неговиот огромен пенис му го променил животот, што го навело да стане една од најуспешните светски порно ѕвезди.

Енди Ли е една од ѕвездите на британскиот документарен филм My Massive C**k, кој сега е достапен за гледање во Австралија.

Тој зборуваше во подкастот „I've Got News For You“ на Ендрју Баклоу за тоа како внатрешноста на неговите панталони го промени текот на целиот негов живот, со димензии 26,67 сантиметри од врвот до дното.

„Не сфатив колку е голем додека моите пријатели не ми рекоа во соблекувалната за време на училиште: „Брат, ова е масивно“, се сеќава тој.

„Никогаш не забележав бидејќи имам четири браќа, а сите мои браќа се исто така доста надарени. Значи, оттука започна се“, додаде тој.

Прво почнал да работи како водоинсталатер додека не решил да ги искористи своите таленти за да стане порно ѕвезда и да произведува содржини за OnlyFans.

Тој додал дека пред да зачекори во индустријата имал незаборавни реакции од партнерките за неговиот пенис бидејќи му рекле дека не имаат проблем со толку голем.

Тој рече дека неговото ирско католичко семејство било шокирано кога решил да учествува во документарниот филм My Massive C**k, но сето тоа му било малку „забавно“.

Она што не го очекуваше беше реакцијата на пошироката јавност на документарниот филм во кој беше прикажан како учествува.

„Неколку недели по шоуто, многу од моето семејство добија многу пораки со омраза поради некоја чудна причина“, изјави Енди за подкастот.

„Луѓето испраќаа видеа од мене на мојата тетка и на другите роднини“, рече тој.

„Сега моите тетки знаат кој сум јас и знаат дека не ми е грижа што мислат луѓето. Јас сум многу, многу самоуверен“, објасни Енди.

„Не знам зошто, навистина не ја разбирам негативната стигма за секс индустријата.

Тој рече дека има многу повеќе позитивни отколку негативни реакции кога станува збор за големината на неговите гениталии, но дефинитивно има негативни погледи на плажата и реакции од некои партнерки.

Сепак, тој додаде дека со сегашниот напорен распоред не бара долгогодишна партнерка.

Но, кога станува збор за сексот, тој рече дека е најдобро веднаш да им ја каже големината на неговиот пенис, иако некои жени го бркаат токму поради тој факт и не сакаат со него да имаат ништо.

Тој додаде дека понекогаш се чувствува виновен кога има секс со некоја на која тоа и е непријатно, но научил дека со користење на секс играчки и одредени пози може да го направи тоа пријатно искуство за сите вклучени.

Енди рече дека учителките во училиштето секогаш му велеле дека има злобен изглед.

Признал и дека е особено слаб кон самохраните мајки.

Енди редовно објавува порнографски содржини на Твитер, а понекогаш и на ТикТок и Инстаграм. Заедно со сето тоа има и профил на OnlyFans.

Во своите објави тој ги повикува жените и мажите да му се придружат во секс игрите.