ФОТО: Меси на одмор на Ибица со Суарез и Фабрегас

Време е за одмор, напорната сезона заврши, а се очекува нова, со светско фудбалско првенство пред крајот на годината во Катар, а суперѕвездите уживаат во слободните денови.

Лионел Меси со сопругата и пријателите се забавува и одмара на Ибица. Во друштво на Луис Суарез и Фабрегас и нивните сопруги на журка во Шпанија.