(ФОТО) Жешки сцени, безобразни кадри: Деми Мур во топ форма и на 57 години

Ријана направи модна ревија по повод нејзината нова колекција долна облека, а на поканата одговорија многу познати убавици како Ирина Шајк, Бела Хадид, Парис Хилтон, Деми Мур и други.

Спектакуларното шоу изобилува со жешки сцени, а од славните дами најголемо внимание привлече Деми Мур (57), која покажа дека и ден денес е во топ форма.

Актерката, која многумина ја паметат по улогите во филмовите „Дух“ и „Стриптиз“, доби само комплименти за појавувањето во оваа провокативна модна ревија.