„Гадно се покајав поради оваа естетска корекција“:Наташа Беквалац откри дека таа е виновна, а еве ја причината

Наташа Беквалац важи за една од најубавите жени на естрадата. Никогаш не криела дека има ставено силиконски гради, но сега за прв пат изјави дека се кае. На прашањето на Наташа од водителот Огњен Амиџиќ во емисијата „Амиџи шоу“ дали има направено некои естетски зафати, бидејќи  изгледа подобро од пред 20 години, таа како од ведро небо одговори:

- Ги направив градите и се покајав. Ако имав временска машина, никогаш не би го направил тоа, би останале природни. Секогаш има компликации, кога има естетски зафат. Никогаш не би допрела ништо на себе за да корекирам или пополнувам - изјави Наташа.

Таа истакна дека сега изгледа најдобро и дека тоа е благодарение на тренинзите во теретана и здравата исхрана.


Фото: natasabekvalac/instagrm