Ги запали Африканците: Лидија Вукичевиќ бомба во Занзибар

Актерката Лидија Вукичевиќ важи за една од најубавите жени на српката и балканската јавна сцена. Познатата актерка Виолета Попадиќ од култната серија “Подобар живот“ секојдневно објавува фотографии на социјалните мрежи.

Овој пат, таа ги почести своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со фотографирање во костим за капење и покажувајќи го своето прекрасно тело. Лидија во моментов е на тропска идила во Занзибар, каде што ужива на одмор.

За многу кратко време, Вукичевиќ доби илјадници допаѓања и коментари. Актерката ја предизвика имагинацијата на многу мажи преку фотографијата, а со оглед на тоа дека таа е во шестата деценија од свјот живот, изгледа повеќе од заносно и дупло помлади девојки  може да и позавидат на нејзиниот изглед.

Она што најмногу привлече внимание кај машкиот пол беа нејзините долги и тенки нозе... секако, и гради!!!