Гледајте ја во очи... ако можете: Гавазова во топ форма со нова фотосесија

Нема нејзина фотографија, а да не привлече големо внимание на социјалните мрежи.

Но, кога е атрактивна и убава, не може, а да не биде забележана.

Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова како и повеќето граѓани годинава, летото го минува во Охрид, иако неодамна за Женски магазин, изјави дека најмногу во оваа време-невреме и недостигаат патувањата од една во друга земја, но дека сега повеќе од било кога се одморила и ужива со семејството и девојчињата.

А сега привлече огромно внимание со најновите фотографии кои ги објави на нејзиниот Инстаграм профил.

Фолкерката се фотографираше на тераса во костим за капење, во пози кои ги истакнуваат нејзините атрибути. 

Дефинитивно има со што да се пофали и што да покаже.
Погледнете и самите: