Ја изневеруваше со нејзината пријателка, а потоа доби вест која го удри како гром!

Ени не му го прости изневерувањето и го нарече будала, тој мораше да си замине. Фудбалерот на Сити најде нов стан за кој плаќа 9.500 евра евра месечно.

Кајл Вокер е помеѓу најплатените фудбалери во англиската лига. Дефанзивецот на Манчестер Сити ужива голема доверба кај својот менаџер Пеп Гвардиола, а сега се најде среде секс скандал.

Имено, 29 - годишниот репрезентативец на Англија со години ја изневеруваше сопругата Ени Килнер со нејзината најдобра пријателка.

Лорин Гудман зачекори во животот на Вокер, а тој не можеше да оддолее на нејзината привлечност. Но, се што е убаво кратко трае, па така фудбалерот доби вест што го погоди како гром. Неговата љубовница му се јавила бидејќи е бремена, а тој е таткото на детето.

Ени не му просто и го нарече будала, а тој мораше да си замине од заедничкиот дом. Фубалерот на Сите сега си најде стан за кој плаќа 9.500 евра.

„Не верував во она што го напраивил, навистина се уплашив. Светот се урна кога слушнав. Тој ме изневеруваше и уште и направил дете на мојата најдобра пријателка“ - вели Ени Килнер.

Бременоста ја изненадила и самата Лаурин, бијдеќи докторите и дијагностицирале дека боледува од ендометриоза и постојано и велеле дека не може да забремени.

„КАјл и јас ја чуваме пријаватноста и сакам така да остане. Треба да станам посвесна за бременоста“ - рече Лорин Гудман, додавајќи дека е нервозна поради тоа што е самохрана мајка: „Признавам, тоа е точно. Никогаш не сум помислила дека нешто такво ќе се случи. Но, познавам многу жени кои се имаат најдено во ваква ситуација“.