Каква бомба е Бојана Рајиќ: Се соблече во бикини и го покажа надареното згодно тело

Таа го покажа сместувањето во кое ужива за сите пари, но и витката линија на која многумина ѝ завидуваат

Бојана Рајиќ (44) и нејзиниот сопруг Бранислав Ѓурѓевиќ со години успеваат да ја чуваат приватноста од јавноста, а таа е многу активна и на социјалните мрежи.

Бојана отпатува во Шпанија каде секојдневно позира и никого не остава рамнодушен со своите фотографии во костим за капење.

View this post on Instagram

A post shared by Bojana Rajic Djurdjevic (@bojanarajic)


Во бикини покажа жешки облини, градите ѝ беа во преден план, а стомачните мускули ѝ беа исцртани.

Бојана живее во луксузен дом со сегашниот сопруг Бранислав и двата сина Лав и Вукашин и често објавува фотографии на Инстаграм.

View this post on Instagram

A post shared by Bojana Rajic Djurdjevic (@bojanarajic)


Семејната оаза се наоѓа во едно од најубавите ќошиња на Белград, во престижната населба Дипломатик кај Кошутњак.

Извор: espreso.rs