Каква мачка на 44 години: Ивана Синди изгледа брутално добро во маичка без градник

Никогаш не изгледала подобро

Оваа славна дама со години важи за една од најжешките на сцената, а јасно е дека работи на струкот и сега кога има повеќе од четириесет години.

Поранешната манекенка Ивана Стаменковиќ Синди (44) е позната по своите предизвикувачки изданија. Таа имаше едно вакво издание за викендот, а ретко кој може да облече вакво нешто.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Stamenkovic (@sindi_models)


Нејзиниот стајлинг воодушеви многумина, а особено може да се зборува за нејзината витка линија. Синди воодушевува со своето тело!

Носи топ без градник одоздола, па прекрасно ѝ се исцртани бујните силикони, а долгото здолниште кое е прилепено до телото е вистински хит оваа сезона.

Ивана избра и тренди бои, а се гледа дека е во тек со модните случувања во светот.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Stamenkovic (@sindi_models)


Синди многу рано почна да се занимава со јавна работа, а во деведесеттите се здоби со голема популарност. Сепак, оваа дама и денес е главна тема во медиумите иако повеќе не се занимава со музика.

Извор: еспресо.рс