Кога Георгина го мрда задникот, светот молчи: Роза за заведување и долна облека само за Роналдо

Ниту една девојка или жена на фудбалер не е толку популарна како Георгина, со која ѕвездата Кристијано Роналдо го поминува животот во заедница. Таа е толку провокативна и секси, што се заканува да му ја земе славата на славниот фудбалер.

Секоја нејзина фотографија или видео на Инстаграм привлекуваат огромно вимание, а посебно нејзините заносни облини.

Овој пат, ги чести следбениците со вакво видео:

View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)


А, објави и фотка од спалната соба- само по долна облека